Liczba osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

O nas

Hotel w Kielcach (blisko centrum), usytuowany w spokojnej i cichej okolicy u podnóża Góry Karczówki.

Góra Karczówka

Karczówka- 318 m n.p.m. jest jednym z wzniesień w Górach Świętokrzyskich. Na szczycie znajduje się Klasztor z XVII wieku oraz  punkt widokowy na Kielce i Góry Świętokrzyskie. Obszar ten jest rezerwatem krajobrazowo-leśnym, położonym na terenie miasta Kielc. Otoczenie Hotelu sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, wokół znajdują się liczne szlaki piesze i rowerowe. W odległośći kilkudziesięciu metrów od naszego  budynku  znajduje się Ogród Botaniczny, którego otwarcie dla zwiedzających planowane jest na wiosnę  2018 r.

Wyrusz z nami na wirtualny spacer

Miejsce przyjazne rowerom

Z przyjemnością informujemy, że nasz hotel posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Byliśmy sprawdzani pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi dedykowane turystom rowerowym. 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij