Liczba osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Przyjęcia

 

Obraz może zawierać: tekst „CORONAVIRUS”

 


Zgodnie z zaleceniem Prezesa Rady Ministrów o ograniczeniu działalności hotelowej,  gastronomicznej i rozrywkowej  Hotel oraz Restauracja Karczówka będą  zamknięte od 12.03.2020 r. do odwołania.

Bedziemy informować na bieżąco o zmianach dotyczących działanośći  naszego obiektu. 

W obliczu światowej pandemii najważniejsze słowa to bezpieczeństwo i odpowiedzialność.

W sprawie zmiany terminów rezerwacji hotelowych i rezerwacji przyjęć okolicznościowych - proszę o kontakt pod numerem telefonu 664 03 85 85

Wszystkie imprezy i wydarzenia kulturalne zaplanowane wraz z naszymi Partnerami Milonga Sin Rumbo - tango argentyńskie Centrum Muzyki EMPIRE odbędą się w innych terminach, o czym będziemy Was informować.

Życzymy zdrowia i do zobaczenia niebawem.

#zostanwdomu

 

 

 

Wesele w Kielcach, tylko w Hotelu*** Karczówka !!! Zapraszamy przyszłych nowożeńców do organizacji przyjęcia weselnego  w Hotelu *** Restauracji Karczówka.

 

Wolne terminy 2020 r. / 2021 r.

Dzień Ślubu

Jest jednym z ważniejszych wydarzeń w Waszym życiu i w życiu Waszych bliskich, dlatego będziemy zaszczyceni jeżeli wybierzecie Hotel*** Restaurację Karczówka jako miejsce Waszego Wesela. Hotel***Restauracja Karczówka  ze swoim wyjątkowym klimatem i lokalizacją na zboczu malowniczej góry Karczówki, jest idealnym miejscem dla takich uroczystości. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć pomoże w wyborze odpowiedniej oprawy muzycznej, dekoracji kwiatowej i ułożenia menu. Służymy również pomocą w wyborze tortu weselnego, fotografa, kamerzysty, samochodu, powozu konnego.

Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć menu dostosowane do życzeń, potrzeb i budżetu, aby wesele w naszym hotelu było niezapomnianym przeżyciem .

Wyrusz z nami na wirtualny spacer

Zaplanuj swój najważniejszy dzień życia razem z nami !!!

Szczegółowych informacji  udzielamy na miejscu lub  pod numerem telefonu 664 03 85 85

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy sale:

  • Sala Kominkowa do 35 osób
  • Sala Bankietowa do 120 osób
  • Sala Klubowa do 60 osób
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij