Liczba osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Sobota z Tangiem Argentyńskim !!!

 

Obraz może zawierać: tekst „CORONAVIRUS”

 


Zgodnie z zaleceniem Prezesa Rady Ministrów o ograniczeniu działalności hotelowej,  gastronomicznej i rozrywkowej  Hotel oraz Restauracja Karczówka będą  zamknięte od 12.03.2020 r. do odwołania.

Bedziemy informować na bieżąco o zmianach dotyczących działanośći  naszego obiektu. 

W obliczu światowej pandemii najważniejsze słowa to bezpieczeństwo i odpowiedzialność.

W sprawie zmiany terminów rezerwacji hotelowych i rezerwacji przyjęć okolicznościowych - proszę o kontakt pod numerem telefonu 664 03 85 85

Wszystkie imprezy i wydarzenia kulturalne zaplanowane wraz z naszymi Partnerami Milonga Sin Rumbo - tango argentyńskie Centrum Muzyki EMPIRE odbędą się w innych terminach, o czym będziemy Was informować.

Życzymy zdrowia i do zobaczenia niebawem.

#zostanwdomu

 

                                                

                                                                                                  

 
   
 
 
Tango argentyńskie w Hotelu Restauracji Karczówka
W taneczne soboty marca zapraszamy wraz z Milonga Sin Rumbo - tango argentyńskie na kolejną edycję Milongi. Najpiękniejsze tanga zabrzmią w sali balowej Hotelu Karczówka, nogi same będą się rwały do tańca.????????
Zapraszamy wszystkich, zarówno początkujących, jak i tańczących od lat tangueros z całego świata.
Gospodarzem Milongi Sin Rumbo jest Maestro Paweł Cheda - tancerz, choreograf, nauczyciel tanga argentyńskiego, który uczył się u najlepszych tego świata - Jorge Torresa, Natachy Poberaj oraz Nauczyciela Mistrzów Gustavo Naveiry. W 2010 roku został mistrzem USA w tangu scenicznym. Absolwent prestiżowej szkoły The Juiliard School Dance Division w Nowym Jorku. Paweł Cheda jest pedagogiem w szkole Kieleckiego Teatru Tańca, gdzie wszyscy mogą rozpocząć jak również kontynuować naukę tanga.
Rozpoczynamy o 19:30 ⏰półgodzinną praktyką - to czas, podczas którego będzie można zapoznać się z podstawowymi krokami tanga argentyńskiego, jak również utrwalić poznane wcześniej elementy.
O 20:00 zapraszamy na parkiet wszystkich do walca powitalnego, który jest stałym elementem naszej milongi. Zapewniamy najlepszą muzyką ze słonecznego Buenos Aires, będzie tradycyjnie, nowocześnie, nie zabraknie również polskiej tandy i wspaniałych TDj-ów. Nieodłącznym elementem milongi jest loteryjka.
Wstęp wolny!
Zapraszamy serdecznie!
Zapraszamy również na przepyszną kawę, zimne napoje i desery.
 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij