Liczba osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Wieczory z Tangiem Argentyńskim !!!

???? Wracamy po przerwie !!!!!????


Szmaragdowa Milonga pod liściem
Już 2 lipca o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie na długo wyczekiwaną Milonga Sin Rumbo Kielce

Tym razem szmaragdowa odsłona "Pod liściem" przed Hotelem Karczówka.
Cudowne okoliczności przyrody , wspaniałe, sprawdzone towarzystwo. Zagra dla nas tdj El Perro Loco. Zabierzcie wygodne butki i dobry humor.

W restauracji Karczówka będzie można zamówić pyszną kawę tradycyjną, mrożoną, winko i inne wspaniałości.
Serdecznie zapraszamy 
????

 

 

                                                

                                                                                                  

 
   
 
 
Tango argentyńskie w Hotelu Restauracji Karczówka
W taneczne soboty marca zapraszamy wraz z Milonga Sin Rumbo - tango argentyńskie na kolejną edycję Milongi. Najpiękniejsze tanga zabrzmią w sali balowej Hotelu Karczówka, nogi same będą się rwały do tańca.????????
Zapraszamy wszystkich, zarówno początkujących, jak i tańczących od lat tangueros z całego świata.
Gospodarzem Milongi Sin Rumbo jest Maestro Paweł Cheda - tancerz, choreograf, nauczyciel tanga argentyńskiego, który uczył się u najlepszych tego świata - Jorge Torresa, Natachy Poberaj oraz Nauczyciela Mistrzów Gustavo Naveiry. W 2010 roku został mistrzem USA w tangu scenicznym. Absolwent prestiżowej szkoły The Juiliard School Dance Division w Nowym Jorku. Paweł Cheda jest pedagogiem w szkole Kieleckiego Teatru Tańca, gdzie wszyscy mogą rozpocząć jak również kontynuować naukę tanga.
Rozpoczynamy o 19:30 ⏰półgodzinną praktyką - to czas, podczas którego będzie można zapoznać się z podstawowymi krokami tanga argentyńskiego, jak również utrwalić poznane wcześniej elementy.
O 20:00 zapraszamy na parkiet wszystkich do walca powitalnego, który jest stałym elementem naszej milongi. Zapewniamy najlepszą muzyką ze słonecznego Buenos Aires, będzie tradycyjnie, nowocześnie, nie zabraknie również polskiej tandy i wspaniałych TDj-ów. Nieodłącznym elementem milongi jest loteryjka.
Wstęp wolny!
Zapraszamy serdecznie!
Zapraszamy również na przepyszną kawę, zimne napoje i desery.
 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij